KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Bohaterowie KBN7 na meczu Stali Rzeszów!

9 września 2019

Już 8 czerwca, w sobotę, o godzinie 17:00 Stal Rzeszów zagra z Podhalem Nowy Targ o awans do piłkarskiej II Ligi.

W przerwie meczu na fanów sportu czeka wielka niespodzianka - na murawę Stadionu Miejskiego wyjdą bohaterowie walki wieczoru gali Knockout Boxing Night 7 - rzeszowianin Łukasz Różański oraz Izu Ugonoh! To doskonała okazja aby zobaczyć na żywo absolutną czołówkę bokserskiej wagi ciężkiej w Polsce. Szykujemy również wiele niespodzianek dla obecnych na stadionie kibiców, w tym 20% zniżkę na zakup biletów!

Warto zobaczyć na żywo zmagania obu drużyn, a w przerwie meczu zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Knockout Boxing Night 7 oraz kupić bilet na znakomicie zapowiadającą się galę boksu!

Krótkie info o samej gali:

Knockout Boxing Night 7 na 75-lecie Stali Rzeszów – już 6 lipca 2019!

Największe wydarzenie sportowe lata - na stadionie Stali Rzeszów odbędzie się połączona z obchodami 75-lecia klubu, wielka gala boksu zawodowego Knockout Boxing Night 7. W pojedynku wieczoru wystąpi boksujący w kategorii ciężkiej, ulubieniec rzeszowskiej publiczności Łukasz Różański. Naprzeciwko niego stanie wielki talent, znany z atomowego uderzenia – Izu Ugonoh.

Różański - niepokonany na zawodowym ringu zawodnik z Rzeszowa - do tej pory zanotował 10 zwycięstw, z czego aż 9 przez nokaut. Wygrywał m.in. z byłym mistrzem Europy Michaelem Sprottem i byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Albertem Sosnowskim. Teraz przyszedł czas na kolejny sprawdzian!

-  Łukasz zawsze dostarcza w ringu wielu emocji i zawsze idzie po nokaut, a poprzednie gale w Rzeszowie pokazały, że u siebie może liczyć na fantastyczny doping. Spodziewamy się naprawdę gorącej atmosfery i ringowej wojny!- mówi promotor lipcowej imprezy, Andrzej Wasilewski. 

Jego przeciwnika nie trzeba przedstawiać – popularny „Izu” wraca po blisko rocznej przerwie od boksowania. Ma olbrzymi „głód boksu”, zatem fanów szermierki na pięści czeka niezwykle emocjonujące widowisko!

Podczas siódmej edycji gal z cyklu Knockout Boxing Night dojdzie także do elektryzująco zapowiadającej się konfrontacji pomiędzy utalentowanym Pawłem Stępniem i twardym Markiem Matyją. Pojedynek obu Panów to gwarancja najwyższego poziomu bokserskiego i wielkich emocji.

75-lecie Stali Rzeszów zostanie dodatkowo okraszone występem aktualnego Mistrza Europy EBU – Kamila Szeremety, który zawalczy po raz pierwszy od udanej obrony pasa mistrzowskiego (w marcu 2019 pokonał we Francji faworyta miejscowej publiczności – Andrew Francillette).

Ponadto w ringu będziemy mieli okazję zobaczyć występ prawdziwego diamentu bokserskiego – Fiodora Czerkaszyna – który zaliczy tego wieczoru poważny sprawdzian bokserski. Jego przeciwnikiem będzie bardzo solidny Australijczyk – Wes Capper. Zawodnik z Antypodów nie przegrał od trzech lat. Będzie to, z pewnością, najtrudniejszy test dla mierzącego w tytuł Mistrza Świata, Czerkaszyna.

To nie koniec emocji – swój drugi występ na profesjonalnym ringu zaliczy Laura Grzyb, która zmierzy się z doświadczoną zawodniczką z Hiszpanii, a powracający między liny Mateusz Tryc sprawdzi bardzo niewygodnego zawodnika z Białorusi – Ivana Murashkina

Organizatorzy zapowiadają najwyższy poziom sportowy i organizacyjny oraz kilka niespodzianek dla fanek i fanów – wszystko z okazji okrągłego jubileuszu utytułowanego rzeszowskiego klubu!

Bilety są również dostępne na stronie www.eBilet.pl

Tagi:

KBN 7