KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Jak obstawiać walki boks? Krótki przewodnik przed KBN28!

17 maja 2023

Od lat pojedynki bokserskie wzbudzają emocje kibiców na całym świecie. Dotyczy to również graczy w zakładach bukmacherskich, którzy chętnie typują wyniki. Obecnie w ofercie bukmacherów w Polsce z powodzeniem można znaleźć atrakcyjne typy na duże wydarzenia międzynarodowe oraz gale organizowane w naszym kraju. Gdzie w takim razie obstawiać walki bokserskie i jak skutecznie typować boks?

Gdzie obstawiać boks?

Typy na boks zawodowy dostępne są u większości legalnych bukmacherów w Polsce. Niektórzy z nich mają wyłączność na promowanie danych wydarzeń. Tak jest w przypadku największego bukmachera w Polsce, w którego ofercie znajdują się zakłady na gale Knockout Boxing Night! Oprócz tego STS proponuje szereg innych gal bokserskich organizowanych w Polsce i za granicą. Dotyczy to również wydarzeń, na których rozstrzygają się losy pasów mistrzowskich takich organizacji jak: WBO, WBA, WBC i IBF.

Jak zacząć typowanie boksu?

Jeżeli chcesz obstawiać wyniki walk bokserskich, najpierw musisz założyć konto. Przyjrzymy się jak wygląda proces rejestracji konta gracza w zakładach bukmacherskich STS oraz potwierdzenia tożsamości. Jest to niezbędne do tego, aby legalnie typować mecze. Rejestracja składa się z dwóch etapów.

Konto tymczasowe

Pierwszą z możliwości jest założenie konta tymczasowego. Do tego wymagana jest tzw. szybka rejestracja. W ramach tego konta można korzystać z oferty bukmachera STS przez 30 dni, jednak istnieją określone ograniczenia. Są one związane bezpośrednio z przepisami polskiego prawa. Tymczasowe konto uprawnia do:

 • grania przez 30 dni;
 • odebrania bonusu startowego do 1560 PLN;
 • zawierania zakładów do 8000 PLN;
 • wpłacania środków na konto gracza.

Konto stałe

Do uzyskania statusu konta stałego wymagane jest uzupełnienie dodatkowych danych. Tylko w ten sposób można legalnie wypłacać wygrane środki na konto bankowe. Po dokonaniu pełnej rejestracji otrzymasz dostęp do:

 • wypłacania środków z konta depozytowego;
 • zawierania zakładów bez ograniczeń;
 • promocji organizowanych przez STS.

Rejestracja krok po kroku

Rejestracja rozpoczyna się od wejścia na stronę internetową bukmachera STS lub skorzystania z jego aplikacji mobilnej. Tam należy przejść do zakładki „załóż konto”. Zostaniesz przekierowany do krótkiego formularza danych, gdzie należy podać: adres e-mail, hasło, numer telefonu oraz kod promocyjny, dzięki któremu uzyskasz dostęp do bonusów powitalnych. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie pełnoletności oraz zaakceptowanie regulaminu. Po przejściu dalej pojawia się formularz z danymi osobowymi. Tu należy wypełnić takie dane jak: imię i nazwisko gracza, narodowość, numer PESEL oraz kod SMS potwierdzający prawidłowy numer telefonu. Jeżeli chcesz skorzystać z bonusu startowego, to na tym etapie wyraź na to zgodę. Potwierdź także zgodność danych ze stanem faktycznym oraz to, że wykorzystywane przez ciebie środki pochodzą z legalnego źródła.

Na adres mailowy otrzymasz link aktywacyjny. Wejdź w niego i aktywuj konto tymczasowe. Do uzyskania konta stałego niezbędne jest wypełnienie dodatkowych danych personalnych, w tym adresu zamieszkania i numeru konta bankowego. Ponadto należy przesłać skan dokumentu tożsamości (np. obie strony dowodu osobistego, prawo jazdy lub paszport). To procedura, która wymagana jest przez ustawę hazardową. Dzięki temu z usług online bukmacherów korzystają tylko zweryfikowane i pełnoletnie osoby. Weryfikacja danych po przesłaniu ich do bukmachera zazwyczaj trwa kilka godzin. Po pozytywnym przejściu przez ten etap Twoje konto otrzyma status stałego i będziesz mógł obstawiać bez ograniczeń!

Rejestracji konta gracza STS można dokonać również w punkcie stacjonarnym. Wówczas należy wziąć ze sobą dowód osobisty oraz numer konta bankowego. To dane, na podstawie których pracownik punktu założy konto stałe.

Sprawdź najlepsze typy na galę KnockOut Boxing Night 28 w Białymstoku!

Typuj boks bez ryzyka

Obstawianie boksu bez ryzyka jest możliwe w STS! W trakcie rejestracji wystarczy podać kod promocyjny STS o treści STSBLOG. Dzięki temu otrzymasz bonus w postaci zakładu bez ryzyka 100 zł!. Otrzymane w ten sposób środki możesz wykorzystać na typowanie wyników walk bokserskich.

Jak typować boks?

Typowanie boksu warto zacząć od dokładnej analizy. Warto prześledzić dotychczasowe pojedynki pięściarzy, ich obecną dyspozycję oraz ewentualne kontuzje i przebieg okresu przygotowawczego. Duże znaczenie ma również fakt, gdzie odbywa się gala bokserska. Nie od dziś wiadomo, że dużo łatwiej walczy się przed własną publicznością. Odpowiednie przygotowanie do obstawiania zwiększa szanse na ewentualne zwycięstwo.

Wśród popularnych zakładów na boks zawodowy znajdują się:

 • zwycięzca walki;
 • liczba rund / przedział liczby rund;
 • runda, w której zakończy się walka;
 • rodzaj rozstrzygnięcia walki (KO, na punkty);
 • w jaki sposób dany zawodnik odniesie zwycięstwo;
 • zakłady specjalne.

Liczba zakładów może różnić się w zależności od wagi walki oraz oferty bukmachera. Warto śledzić to na bieżąco. Typy na liczbę rund lub rodzaj rozstrzygnięcia walki są bardzo atrakcyjne w kontekście podniesienia kursu całkowitego kuponu przy pojedynkach z wyraźnym faworytem.

Rozpocznij swoją przygodę z typowaniem boksu razem z galą Knockout Boxing Night 28! Z okazji gali zakłady bukmacherskie STS przygotowały specjalne bonusy dla nowych graczy. Wystarczy, że przy rejestracji użyjesz kodu promocyjny STSBLOG, wpłacisz środki, a obstawisz swój pierwszy kupon! W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot do 100 złotych.

***

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

Tagi:

KBN 28