KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN16: Main Event Czerkaszyna i Powrót Diablo!

22 sierpnia 2021

17 lipca w Suwałkach odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 16. Głównymi atrakcjami tej imprezy będą powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) oraz pojedynek Fiodora Czerkaszyna (17-0, 11 KO) z Damianem Bonellim (24-8, 20 KO).

Włodarczyk pokaże się kibicom po raz pierwszy po ponad półtorarocznej przerwie. W ostatnim występie między linami "Diablo", który jest aktualnie oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy, wygrał wysoko na punkty z Taylorem Mabiką.

Czerkaszyn w tym roku zaliczył już jedno zwycięstwo - w marcu pewnie wypunktował byłego pretendenta do tytułu mistrza świata wagi średniej Javiera Maciela. Bonelli, który ma na koncie m.in. walki z Maciejem Sulęckim i Łukaszem Maćcem, w ostatnim pojedynku sprawił dużą niespodziankę, wygrywając z Derriekiem Cuevasem. Po zwycięstwie z niepokonanym wcześniej Portorykańczykiem notowania Argentyńczyka poszły mocno w górę.

Dla Czerkaszyna i Włodarczyka będą to pierwsze pojedynki z Andrzejem Liczikiem w narożniku. Niedawno Liczik podpisał kontrakt z KnockOut Promotions, stając się głównym trenerem największej polskiej grupy promotorskiej. Podczas gali w Suwałkach wystąpią także m.in. Kamil Bednarek (7-0, 4 KO), Przemysław Zyśk (15-0, 5 KO) i Marek Matyja (19-2-2, 8 KO). Transmisja gali w Telewizji Polskiej.

Tagi:

KBN 16