KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN16: Otwarta ceremonia ważenia w Suwałki Plaza

22 sierpnia 2021

Oficjalna Ceremonia Ważenia przed galą KBN16 już dzisiaj, o godzinie 18:00 w CH Suwałki Plaza. Transmisja LIVE na kanale Facebook Knockout Promotions. 

Kibice zgromadzeni w Plazie będą mogli zobaczyć na żywo dwukrotnego mistrza świata, Krzysztofa Diablo Włodarczyka, niepokonanego, polsko-ukraińskiego magika ringu, Fiodora Czerkaszyna oraz jednego z największych polskich talentów ostatnich lat - Kamila Bednarka.

Gala w Suwałkach to powrót do ringu Diablo po ponad półtorarocznej przerwie. Najbliższe miesiące mogą być bardzo aktywne dla dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej. 

- Krzyśkowi na pewno nie będzie łatwo wrócić po takiej przerwie. Od ostatniego rentowego występu przeszedł 2 czy 3 operacje, ma już swoje lata, sporo kontuzji przebytych i niedawno przeżył życiową przygodę o której wszyscy wiemy. To sporo jak na jednego człowieka - mówi Andrzej Wasilewski, promotor pięściarza. 

- Jeśli Krzysiek wygra w Suwalkach, chciałbym żeby kolejną walkę stoczył być może pod koniec sierpnia. Oczywiscie oba pojedynki z odpowiednio i mądrze dobranymi rywalami i kibice muszą to zrozumieć - tłumaczy szef Knockout Promotions. 

Jesienią na "Diablo" mogą już czekać poważniejsze wyzwania. Niewykluczone, że będzie to pojedynek o mistrzostwo Europy lub konfrontacja z Łukaszem Różańskim. 

- Zabezpieczylismy interesy Krzyśka, który jest obowiązkowym preendentem do pasa EBU, ale on sam zaskoczył nas propozycją walki z Łukaszem. Jeśli faktycznie poza Polską nie będzie ciekawych możliwości, to czemu nie - analizuje Wasilewski. 

W sobotę rywalem Wkodarczyka będzie Ukrainiec Wadym Nowopaszyn. Transmisja gali w TVP Sport, skrót najciekawszych walk KBN 16 w TVP.

Poniżej pełna karta walk i zestawienia face to face:

Fiodor Czerkaszyn vs Damian Bonelli (8 rund)

Krzyszyof Diablo Włodarczyk vs Vadym Novopashyn (8 rund)

Marek Matyja vs Max Miszczenko (8 rund)

Przemysław Zyśk vs Marcos Cornejo (8 rund)

Tagi:

KBN 16