KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN16: Spot promujący galę w Suwałkach

22 sierpnia 2021Ruszyła sprzedaż biletów na galę Knockout Boxing Night 16, która odbędzie się 17 lipca w Suwałkach. Głównymi atrakcjami tej imprezy będą powrót na ring dwukrotnego mistrza świata wagi junior ciężkiej Krzysztofa Włodarczyk (58-4-1, 39 KO) oraz pojedynek Fiodora Czerkaszyna (17-0, 11 KO) z Damianem Bonellim (24-8, 20 KO).

"Diablo", który od kilku miesięcy jest oficjalnym pretendentem do tytułu mistrza Europy, stoczy pierwszą walkę po ponad półtorarocznej przerwie. Nazwisko jego rywala zostanie potwierdzone wkrótce.

Dla Czerkaszyna będzie to prawdopodobnie ostatni występ przed debiutem w Stanach Zjednoczonych. Utalentowany pięściarz kategorii średniej przymierzany jest do wyjazdu za Ocean, gdzie jego kariera ma wejść na jeszcze wyższy poziom.

Włodarczyk i Czerkaszyn stoczą pierwsze pojedynki z Andrzejem Liczikiem w narożniku. Niedawno Liczik podpisał kontrakt z KnockOut Promotions, stając się głównym trenerem największej polskiej grupy promotorskiej. Podczas gali w Suwałkach wystąpią także m.in. Kamil Bednarek (7-0, 4 KO), Przemysław Zyśk (15-0, 5 KO) i Marek Matyja (19-2-2, 8 KO). Transmisja gali w Telewizji Polskiej.

Tagi:

KBN 16