KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN17: Telewizyjne promo przed galą w Mrągowie

24 sierpnia 2021Mateusz Masternak (44-5, 29 KO) zmierzy się ostatecznie z urodzonym w Gwinei Felipe Nsue (4-1-1, 3 KO) w walce wieczoru gali Knockout Boxing Night 17, która odbędzie się 28 sierpnia w Amfiteatrze Mrągowo. "Master" w tym terminie miał skrzyżować rękawice z Mohammadem Alim Bayatem, jednak występ Irańczyka został wykluczony z powodu problemów wizowych.

29-letni Nsue mieszka i trenuje na co dzień w Hiszpanii, gdzie jest numerem jeden w kategorii cruiser. W światowym rankingu wagi junior ciężkiej serwisu Boxrec.com, Nsue klasyfikowany jest wyżej od Alego Bayata. Nowy rywal Polaka ma też duże doświadczenie w MMA. W klatce Nsue stoczył blisko 40 zawodowych walk i zdobywał pasy World Mixed Martial Arts League.

Dla Masternaka, który jest klasyfikowany wysoko m.in. w rankingu federacji IBF, będzie to drugi tegoroczny występ. "Master" ostatnią walkę stoczył w maju, kiedy to wywalczył tytuł IBF Inter-Continental.

W Mrągowie przed największym wyzwaniem na zawodowych ringach stanie także Kamil Bednarek (8-0, 5 KO). Utalentowany pięściarz z Dzierżoniowa sprawdzi się w pojedynku z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata wagi średniej Javierem Francisco Macielem (33-13, 23 KO).

Kibice zobaczą także w akcji walki z udziałem m.in. Przemysława Zyśka (16-0, 5 KO), Artura Górskiego (2-0, 0 KO), Mateusza Wojtasińskiego (1-0, 1 KO), Macieja Marchela i Lidii Fidury. Transmisja gali KBN 17 w Telewizji Polskiej.

Tagi:

KBN 17