KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN22: Wyniki gali w Kielcach!

30 czerwca 2022

Michał Cieślak błyskawicznie znokautował mistrza Europy, a Laura Grzyb w efektowny sposób rozprawiła się z niepokonaną dotąd rywalką z Kanady. Nokauty do swoich rekordów dopisali Piotr Łącz i Oskar Wierzejski. Za nami gala KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach.

Na powrót między liny jednego z najlepszych obecnie polskich pięściarzy zawodowych Michała Cieślaka nie trzeba było długo czekać. Mocno bijący bokser z Radomia między liny wyszedł zaledwie cztery miesiące po przegranym choć emocjonującym mistrzowskim boju z Lawrencem Okolie, notując na gali KnockOut Boxing Night w Kielcach cenne zwycięstwo nad mistrzem Europy WBO wagi junior ciężkiej Niemcem Enrico Koellingiem.

Cieślak jak zwykle nie tracił czasu i szybko zaatakował oponenta. Walka skończyła się już w pierwszej rundzie, gdy Koelling padł po potężnym uderzeniu Polaka z prawej ręki. W swoich poprzednich 32 startach niemiecki pięściarz tylko raz przegrał przed czasem, z rosyjskim królem nokautu, czempionem WBO, WBO i IBF wagi półciężkiej – Arturem Beterbijewem.

- "Jak treningi są ciężkie, to potem w ringu jest łatwo lekko i przyjemnie." – podsumował z uśmiechem swój występ Michał Cieślak.

Kielce będzie dobrze wspominać także Laura Grzyb, która pokazała znakomity boks w starciu z Kanadyjką Martine Vallieres Bisson, pewnie zwyciężając na punkty.

- "Myślę, że jesteśmy świadkami narodzin nowej gwiazdy polskiego boksu kobiecego." – mówił po walce podeskcytowany promotor pięściarki Andrzej Wasilewski.

Wcześniej w Hali Legionów sporo emocji zafundowali kibicom Oskar Wierzejski i Artur Górski, niepokonani zawodnicy dywizji junior ciężkiej. Lepszy okazał się Wierzejski, który pojedynek rozstrzygnął bardzo efektownym nokautem.

Przed czasem swój występ zakończył także boksujący w królewskiej wadze ciężkiej Piotr Łącz – czwarty występ, czwarta wygrana i czwarte KO – bokser KnockOut Promotions cierpliwie pracuje na przydomek „Polskiego Tysona”.

Tagi:

KBN 22