KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN27: Walka o tytuł Mistrza Świata WBC! Różański vs Babic w Rzeszowie

24 lutego 2023

Już 22 kwietnia, w hali G2A Arena w Rzeszowie wielki, mistrzowski pojedynek! W walce wieczoru walka o tytuł Mistrza Świata WBC pomiędzy dwoma królami nokautów, niepokonanymi pretendentami, Alenem Babicem (11-0, 10KO) a pochodzącym z Rzeszowa, Łukaszem Różańskim (14-0, 13KO)! Ich wspólny rekord to 25-0 w tym 23 walki skończone przez nokaut! Ciężko wyobrazić sobie inny scenariusz w Rzeszowie niż KO!

Jeszcze nigdy w Polsce nie było gali o takim rozmachu sportowym! Łukasz Różański dołączy do grona wyjątkowych polskich pięściarzy, mistrzów świata - Tomasza Adamka i Krzysztofa Głowackiego, którzy stoczyli pojedynek o najwyższe, bokserskie laury właśnie w Polsce. To wielkie święto boksu w Rzeszowie, w Województwie Podkarpackim i w całym naszym kraju!

W pozostałych walkach szykujemy kilka niespodzianek, które już niedługo ogłosimy! To będzie największa sportowo gala w historii polskiego boksu!

Widzimy się w Rzeszowie!

Bilety na ebilet.pl 👉🏼 https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night


Dziękujemy wszystkim sponsorom i partnerom,

Sponsor Strategiczny:

PKN Orlen i Orlen Team

Sponsorzy:

Blachy Pruszyński Superpolisa Ubezpieczenia Grupa MAK STS JBB Bałdyga Ostrowia Fibrain Rzeszów - stolica innowacji Podkarpackie Brachole Ringpolska.pl

Tagi:

KBN 27