KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN32: Kalisz – Przypomnijmy sobie jeszcze raz najważniejszych bohaterów gali w Kaliszu! PROMO

27 stycznia 2024

Przypomnijmy sobie jeszcze raz najważniejszych bohaterów dzisiejszej gali Knockout Boxing Night 32 w Kaliszu! 

LINK DO PROMO https://www.youtube.com/watch?v=8Q0M6Pthe-o

Już dziś Adam Balski (18-2, 10 KO) zmierzy się z Arturem Górskim (8-1, 4 KO) w walce wieczoru, a stawką polsko-polskiej rywalizacji będzie pas WBC Francophone wagi bridger. Dla nas jest to bardzo szczególna walka, ponieważ obaj pięściarze pochodzą z naszej Grupy! 

Pojedynek zakontraktowano na dziesięć rund. Dla słynącego z ringowych wojen Balskiego będzie to powrót na ring po rocznej przerwie. Górski w ubiegłym roku odniósł trzy zwycięstwa, pokonując m.in. niepokonanego Kubańczyka Cristiana Lopeza.

Dodatkowo swoje umiejętności zaprezentują w ringu: Paweł Stępień (18-1-1, 12 KO) oraz kaliszanin Miłosz Grabowski (6-0-1, 3 KO), który po raz pierwszy w profesjonalnej karierze zaboksuje w rodzinnym mieście. Miłosz zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Maciejem Drozdowskim (2-1-1, 0 KO). Do pierwszej walki pomiędzy tymi pięściarzami doszło podczas listopadowej gali w Zakopanem. Po czterech rundach sędziowie wypunktowali remis, który w obu narożnikach pozostawił uczucie niedosytu. Tym razem zawodnicy skrzyżują rękawice na dystansie sześciu rund. 

Drzwi areny otwarte od 18:30

Start transmisji w TVP SPORT o 20:00

Sponsorem głównym gali jest Orlen Asfalt

Sponsorami wydarzania są: Grupa MAK, Superpolisa Ubezpieczenia, Blachy Pruszyński, Agro Ubezpieczenia, Brachole, Vixon Media, Fundacja Klucz oraz Miasto Kalisz z Honorowym Patronatem Krystiana Kinastowskiego - Prezydenta Miasta Kalisza

Tagi:

KBN 32