KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN34: Masternak vs Olivier we Wrocławiu

14 marca 2024

Już 20 kwietnia, we wrocławskiej KGHM Ślęza Arena do ringu powróci jeden z najlepszych polskich cruiserów, Mateusz Masternak (47-6, 31KO)! Dla mieszkającego we Wrocławiu Mastera to pierwsza walka po pechowej porażce spowodowanej kontuzją w walce o tytuł mistrza świata - Mateusz prowadził na wszystkich kartach punktowych i był o krok od przywiezienia pasa do Polski!

Przeciwnikiem Polaka będzie topowy francuski cruiser, były Mistrz Europy - Jean Jacques Oliver (15-2-2, 10KO). Zwycięstwo z twardym paryżaninem pozwoli Masterowi wrócić na szczyt rankingu i ponownie zmierzyć się w walce o światowy prymat w boksie zawodowym. To także pierwsza od wielu lat gala z jego udziałem, więc szykuje się ogromny doping publiczności!

W pozostałych walkach wystąpią m.in. niepokonany Kamil Gardzielik (17-0, 4KO), który jest już o krok od walk na najwyższym poziomie, a także prospekt wagi średniej, wrocławianin - Rafał Wołczecki (11-0, 7KO) oraz Kamil Bednarek (14-0, 8KO), który ostatnio doświadczenie zdobywa na amerykańskich ringach, m.in. w Nowym Jorku i Filadelfii! To nie wszystko, kolejne walki ogłosimy już niedługo.

Szykuje się niesamowity wieczór we Wrocławiu, a Masteusz Masternak zapowiada, że jego powrót do ringu odbije się szerokim echem w bokserskim środowisku!

Gospodarzem gali jest miasto Wrocław. Wydarzenie finansowane jest ze środków miasta.
www.wroclaw.pl

Bilety dostępne na eBilet.pl -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night


Sponsorami wydarzenia są: Blachy Pruszyński, Grupa MAK, Superpolisa Ubezpieczenia, Agro Ubezpieczenia, Miasto Wrocław, Brachole

Tagi:

KBN 34