KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN8: Szpila wraca do ringu!

9 września 2019

KnockOut Boxing Night w Sosnowcu! Już 26 października w sosnowieckiej hali MOSiR Artur Szpilka, wielka postać świata boksu, po raz kolejny stanie na ringowych deskach. KnockOut Boxing Night bilety na galę boksu już dostępne!

KnockOut Boxing Night 8 zawodnicy

Jedni go nienawidzą, inni uwielbiają. Jedni z niego szydzą, inni mu zazdroszczą. Łączy ich jedno – wszyscy o nim mówią! Po porażce z Dereckiem Chisorą popularny Szpila nie zwalnia tempa! Wraca do boksu i nie bierze jeńców. 

W Sosnowcu zobaczymy również pojedynki m.in.

  • Pawła Stępnia – niepokonanego pięściarza kategorii półciężkiej –  który obecnie będzie pomagał słynnemu Mistrzowi Świata IBF – Arturowi Beterbijewowi
  • Fiodora Czerkaszyna jeden z największych talentów polskiego rynku bokserskiego, którego zobaczymy w pojedynku wagi średniej

Ponadto trzy dodatkowe walki boksu zawodowego – kolejne ogłoszenia wkrótce!

KnockOut Boxing Night 8 to również szansa dla pięściarzy zagłębiowskich klubów bokserskich, zatem w tę sobotnią noc najbardziej utytułowani bokserzy olimpijscy dostaną szansę na występ.

Organizatorzy zapowiadają najwyższy poziom sportowy i organizacyjny oraz kilka niespodzianek dla fanek i fanów - nie przegap tego wydarzenia i kup bilet na KnockOut Boxing Night 8 już dzisiaj!

Bilety dostępne na www.ebilet.pl

Tagi:

KBN 8