KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Knockout Boxing Night 22 – Michał Cieślak po raz pierwszy na gali Knockout’u!

24 maja 2022

24 czerwca na gali KnockOut Boxing Night 22 w Kielcach na ring powróci dwukrotny pretendent do tytułu mistrza świata wagi junior ciężkiej Michał Cieślak. Rywal mocno bijącego pięściarza z Radomia zostanie ogłoszony już niebawem. 

Cieślak w swoim ostatnim występie przy wspaniałym dopingu polskich fanów rywalizował w Londynie o pas WBO wagi junior ciężkiej z niepokonanym Lawrencem Okolie. Radomianin przegrał po dwunastu mocnych rundach, jednak pozostawił po sobie dobre wrażenie.

Cieślak to twardy zawodnik, który wciąż należy do światowej czołówki - chwalił po walce podopiecznego Andrzeja Liczika wpływowy brytyjski promotor Eddie Hearn. 

Nie załamuję się porażką, jeszcze wrócę, by walczyć o pas - zapowiadał sam Cieślak. Pierwszy krok na drodze ku kolejnej mistrzowskiej szansie Michał Cieślak uczynić ma 24 czerwca w Kielcach. 

Podczas tej samej imprezy w ringu zaprezentuje się także utalentowana Laura Grzyb. - Laura to prawdziwy diament w polskim kobiecym boksie zawodowym, dla mnie w tej chwili zawodniczka numer 1 i jestem przekonany, że tytuł mistrzyni świata jest absolutnie w jej zasięgu - mówi Andrzej Wasilewski z grupy KnockOut Promotions. 

Dawkę solidnego bokserskiego uderzenia rodem z królewskiej kategorii ciężkiej zapewni kibicom zgromadzonym w Hali Legionów Piotr Łącz, z racji swojego stylu boksowania nazywany przez niektórych "polskim Tysonem". Czy w czwartym zawodowym pojedynku z rzędu zafunduje rywalowi nokaut?

24 czerwca w Kielcach zaboksują ponadto zawsze twardy i waleczny Marek Matyja (waga półciężka) i obiecujący Artur Górski (waga junior ciężka).

Tagi:

KBN 22