KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Knockout Boxing Night 32: Kalisz – w ringu Balski i Czerkaszyn!

22 grudnia 2023

Już 27 stycznia 2024 r. w Kalisz Arena pierwsza, noworoczna gala największej grupy promotorskiej Knockout Promotions! W walce wieczoru pochodzący z Kalisza, zajmujący 2 miejsce w rankingu WBC Bridger, polski Rocky Balboa Adam Balski (18-2, 10KO)! Znany wszystkim z ringowych bojów m.in. z Babicem, Radczenko czy Kubiszynem pięściarz, rozpali swoją publiczność w rytm dyskotekowej “Felicita”! Zwycięstwo w tej walce będzie dla Balskiego przepustką do starcia o wymarzony tytuł Mistrza Świata!

Na styczniowej gali KBN32: Kalisz powróci do ringu również Fiodor Czerkaszyn (22-1, 14KO)! Po zaskakującej porażce na gali Usyk vs Dubois, polsko-ukraiński talent chce odbudować swoją pozycję w światowym rankingu i pokazać, że ostatnia walka była tylko pechowym potknięciem.

W ringu pojawi się również inny reprezentant Kalisza, Miłosz Grabowski (6-0-1, 3KO). Nowy nabytek grupy Knockout Promotions z niecierpliwością chce pokazać się przed swoją domową publicznością.

To nie koniec! Do ringu powróci jeszcze jeden topowy polski pięściarz - Paweł Stępień (18-1-1, 12KO). Dla szczecinianina to pierwsza walka po zaciętym boju, który stoczył na gali w Wielkiej Brytanii z reprezentantem gospodarzy - Joshuą Buatsim.

Gala w Kalisz Arena zapowiada się jako znakomite rozpoczęcie roku w polskim boskie zawodowym.

Bilety dostępne na eBilet.pl. - https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night

Tagi:

KBN 32