KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Knockout Boxing Night X: Szpila vs Radczenko w Łomży!

6 lipca 2020

Przed nami jubileuszowa 10. gala Knockout Boxing Night! Już 7 marca w Hali Sportowej w Łomży czeka nas wielkie pięściarskie święto. Artur Szpilka wraca do ringu - tym razem w niższej kategorii wagowej! Popularny Szpila zmierzy się z pochodzącym z Ukrainy Siergiejem Radczenką.

KBN X - Karta Walk:

Artur Szpilka wraca do ringu po szybkim nokaucie na Fabio Tuiachu i zapowiada podbój dywizji junior ciężkiej. Ewentualne zwycięstwo z Radczenką ma być początkiem drogi po tytuł Mistrza Świata. Siergiej Radczenko  trzykrotnie boksował na polskich ringach. Ukrainiec stoczył emocjonujący pojedynek z Krzysztofem Głowackim, posyłając byłego Mistrza Świata na deski, był o krok od zakończenia kariery Adamowi Balskiemu oraz dał 8 wyrównanych rund pretendentowi do pasa Mistrza Świata WBC, Michałowi Cieślakowi.

W drugiej walce wieczoru zobaczymy ulubieńca publiczności - Fiodora Czerkaszyna. Król nokautu zmierzy się z byłym Mistrzem Świata IBF w wadze średniej - Samem Solimanem. Australijczyk to bardzo twardy zawodnik, który walczył już z czołówką dywizji i z pewnością da zawodnikowi grupy Knockout Promotions cenną lekcję.

Na widzów w Łomży będą czekać 4 dodatkowe pojedynki boksu zawodowego, a wśród nich walka jednego z największych prospektów młodego pokolenia pięściarzy w Polsce - Kamila Bednarka, którego sprawdzi Białorusin Ivan Murashkin oraz utalentowanego ulubieńca ostrołęckiej publiczności - Przemysława Zyśka. "Wisienką na torcie" będzie powrót na ringowe deski najlepszego polskiego pięściarza wagi półciężkiej - Pawła Stępnia

Main Event:

Artur Szpila Szpilka (23-4, 16KO) vs Serhiy Radczenko (7-5, 2KO)

Fiodor Czerkaszyn (15-0, 10KO) vs Sam Soliman (46-14, 19KO)

Karta Główna:

Paweł Stępień (12-0-1, 11 KO) vs TBA

Przemysław Zyśk (11-0, 4KO) vs TBA

Kamil Bednarek (2-0, 1KO) vs Ivan Murashkin (5-5-1, 2KO)

Bilety dostępne na https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

Jednocześnie przypominamy o sposobie uzyskania akredytacji na galę :
Prosimy o wypełnienie formularza akredytacyjnego dostępnego na naszej stronie internetowej pod linkiem: https://knockout.pl/akredytacje/ i/lub accredito.com

Tagi:

KBN 10