KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Knockout Boxing Night XI – odmrażamy boks!

6 lipca 2020

Knockout Boxing Night 11: REVENGE

Boks wraca. Wraca w wielkim stylu!

25 lipca 2020 r. w augustowskim amfiteatrze wielki rewanż: Paweł Stępień vs Marek Matyja. Wyczekiwane starcie dwóch najlepszych zawodników wagi półciężkiej w Polsce!

W pierwszym starciu obu pięściarzy, na gali KBN 7 w Rzeszowie, padł remis. Zarówno Paweł, jak i Marek widzieli swoje zwycięstwo w tej walce. Pozostał zatem spory niedosyt fanów szermierki na pięści oraz duża sportowa złość tak obozów, jak i samych pięściarzy. W sobotę 25 lipca będzie okazja do udowodnienia, kto w Polsce rządzi w wadze półciężkiej.                            

W innych pojedynkach gali KBN 11 zobaczymy m.in. Ewę Piątkowską, byłą Mistrzynię Świata, która po zwycięstwie nad Kariną Kopińska wraca na bokserskie salony. Jej przeciwniczką będzie Belgijka, Djemilla Gontaruk, która w swojej ostatniej walce sprawiła spore kłopoty Mistrzyni Świata, Ewie Brodnickiej.

 
Fanki i fani, którzy w lipcowy wieczór zasiądą na trybunach urokliwego amfiteatru w Augustowie oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki utalentowanego Kamila Bednarka, którego czeka prawdziwy sprawdzian bokserski z twardym Bartłomiejem Grafką. Ponadto: kolejny pojedynek Damiana Kiwiora i długo wyczekiwany powrót Adama Balskiego oraz 3 inne walki boksu zawodowego!

Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto! Bilety do nabycia na eBilet.pl

Tagi:

KBN 11