KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Obstawiaj galę KBN 28 u największego bukmachera w Polsce!

17 maja 2023

Już 20 maja w Białymstoku odbędzie się gala KnockOut Boxing Night 28. Zobaczymy w niej wielu polskich bokserów, w tym bohatera walki wieczoru Kamila Szeremetę. W ringu pojawi się również były mistrz świata Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Typy na rozstrzygnięcia walk KnockOut Boxing Night 28 może obstawiać u największego bukmachera w Polsce!

Najbliższa gala KBN

Najbliższa gala KnockOut Boxing Night 28 odbędzie się 20 maja w Filharmonii Białostockiej. W stolicy Podlasia będziemy mogli zobaczyć wielu utalentowanych polskich pięściarzy. Nie zabraknie również weteranów i zawodników w kluczowych momentach swoich karier. Walką wieczoru będzie pojedynek Kamila Szeremety z Francuzem Nizarem Trimechem. Będzie to rewanż za ich walkę z 2021 roku, która zakończyła się remisem.

Karta walk KBN 28

Głównym daniem wieczoru gali KnockOut Boxing Night 28 będzie pojedynek doświadczonego Kamila Szeremety z Nizarem Trimechem. Polak odbudowuje swoją pozycję w światowym boksie. Efektowne zwycięstwo może przybliżyć go do większych pojedynków w najbliższym czasie. Kamil Szeremeta to były mistrz Europy i pretendent do mistrzostwa świata. Z pewnością stać go na kolejne duże walki. Podobne plany ma Krzysztof „Diablo” Włodarczyk, czyli polski weteran i dwukrotny mistrz świata.

Typy i kursy na KBN 28

Analitycy zakładów bukmacherskich STS przygotowali atrakcyjną ofertę typów i kursów na galę Knockout Boxing Night 28 w Białymstoku. Bukmacher ma wyłączność na to wydarzenie, dlatego najbliższe KBN możesz obstawiać tylko u największego polskiego buka. Poniżej kursy na wybrane walki.

Kamil Szeremeta vs Nizar Trimech

Faworytem walki wieczoru jest Kamil Szeremeta (23-2-1, 7 KO). Kurs na jego zwycięstwo w STS wynosi 1.35. Mniejsze szanse daje się Francuzowi Nizarowi Trimechowi (10-4-2, 4 KO). W przypadku jego zwycięstwa kurs wynosi 2.95. Będzie to rewanż za walkę, która odbyła się w listopadzie 2021 roku i zakończyła się remisem. Kamil Szeremeta przystąpi do pojedynku na fali dwóch zwycięstw z Sashą Yengoyanem i Vladyslavem Gelą. Nizar Trimech wygrał ostatnie starcie z Houcinem Moulahim, jednak wcześniej zanotował passę czterech walk bez zwycięstwa.

Zarówno Kamila Szeremetę, jak i Nizara Trimecha stać na zakończenie pojedynku przed czasem. Obaj mogą polować na nokautujący cios. Do tej pory 9 z 26 pojedynków Polaka skończyło się przed czasem. W przypadku Francuza to 6 z 16. Kurs na to, że podobnie będzie w Białymstoku, wynosi 1.75 i jest bardzo atrakcyjny.

Krzysztof „Diablo” Włodarczyk vs Sylvera Louis

Zdecydowanym faworytem swojej walki wydaje się być też Krzysztof „Diablo” Włodarczyk (61-4-1, 41 KO). Doświadczony pięściarz skrzyżuje rękawice z Sylverą Louisem  (9-8, 4 KO) z Kanady. Kurs na zwycięstwo polskiego czempiona to 1.03. Wygrana Kanadyjczyka wyceniana jest na 9.00.

Krzysztof Włodarczyk będzie chciał szybko uporać się z przeciwnikiem i pokazać, że stać go na wielkie walki. Rywal aż 7 z 8 przegranych zanotował przed czasem i podobnego rozstrzygnięcia spodziewamy się w Białymstoku. Zazwyczaj walki Kanadyjczyka kończyły się bardzo szybko. Krzysztof Włodarczyk powinien wykorzystać swoje doświadczenie i siłę nokautującego ciosu. Kurs na to, że walka zakończy się najpóźniej w czwartej rundzie, wynosi 1.70.

Janek Czerklewicz vs Jiri Kroupa

Kolejnym pojedynkiem będzie starcie Polaka Janka Czerklewicza (9-1, 2 KO) z Czechem Jirim Kroupą (5-11-1, 4 KO). Zdecydowanym faworytem jest pięściarz z Polski i jego ewentualna porażka byłaby wielką sensacją. Rywal z Czech przegrał aż 11 pojedynków w karierze, z czego pięć w ostatnich pięciu miesiącach. Kurs na wygraną Polaka to 1.02. Ewentualną wygraną jego rywala wyceniono na 10.00.

Sprawdź najlepsze typy na galę KnockOut Boxing Night 28 w Białymstoku!

Obstawiaj walki w STS

Śledź najnowsze informacje związane z galą Knockout Boxing Night 28 w Białymstoku oraz typuj walki w STS! Bukmacher przygotował atrakcyjną ofertę dla nowych graczy. Wystarczy, że założysz konto i przy rejestracji użyjesz kodu promocyjnego STSBLOG, wpłacić środki, a następnie obstawisz kupon. W razie niepowodzenia otrzymasz zwrot do 100 złotych.

***

STS to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych podlega karze. Hazard może uzależniać.

Tagi:

KBN 28