KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Oficjalna konferencja prasowa przed galą Usyk vs Dubois

11 lipca 2023

W poniedziałek w Warszawie mistrz świata IBF, WBO i WBA Oleksandr Usyk spotkał się na konferencji prasowej z Danielem Dubois. Panowie zmierzą się 26 sierpnia we Wrocławiu. Konferencja prasowa wzbudziła gigantyczne zainteresowanie.

Dzień dobry – krzyknął na początku konferencji prasowej Ołeksandr Usyk, który w poniedziałek w południe pojawił się w Warszawie na pierwszej konferencji prasowej przed walką z Danielem Dubois, która odbędzie się 26 sierpnia na Tarczyński Arena we Wrocławiu. Stawką będą pasy mistrza świata federacji IBF, WBA i WBO.

- Zadzwoniłem do mojego przyjaciela Andrzeja Wasilewskiego i powiedziałem mu o tym pomyśle. Odparł, że to szaleństwo, ale dobre, więc zróbmy to. We Wrocławiu mieszka blisko trzysta tysięcy Ukraińców – powiedział o idei przedsięwzięcia Aleksander Krasiuk, promotor Usyka. Już pierwsza konferencja pokazała, że wydarzenie budzi ogromne emocje, bo sala była pełna.

- Ta gala i szum, który się zbliża, jest czymś unikalnym. Nigdy w historii Polski nie było tu walki o trzy pasy mistrza świata. To też symbol trudnych czasów, w jakich żyje szczególnie ukraiński naród. Cały świat zobaczy wspaniałe widowisko sportowe, ale też symbol braterstwa Polski i Ukrainy – powiedział z kolei Andrzej Wasilewski z grupy Knockout Promotions.

Tagi:

UsykDubois