KBN 4

Zakopane 6 Października 2018
Nosalowy Dwór Resort & SPA

Main Event: Diablo vs Sands

W pojedynku wieczoru gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night #4 w Zakopanem Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39 KO) pokonał przez techniczny nokaut w drugiej rundzie Ala Sandsa (20-4, 18 KO). Pierwsza odsłona była typowym starciem na rozpoznanie, w którym obaj pięściarze dość oszczędnie gospodarowali uderzeniami. W drugiej rundzie "Diablo" wyprowadził mocny lewy prosty i... rywal był liczony. Sands, z którego nosa obficie popłynęła krew, na chwilę się podniósł, ale szybko przyklęknął, rezygnując z dalszej rywalizacji.

Oficjalny wynik: Diablo TKO

 Szymański vs El Massoudi

Nie tak miał wyglądać debiut Patryka Szymańskiego (19-1, 10 KO) pod trenerskimi skrzydłami Andrzeja Gmitruka - pięściarz z Konina na gali Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night #4 w Zakopanem przegrał przez nokaut w czwartej rundzie z Fouadem El Massoudim (15-11, 2 KO). Na przebiegu walki w dużej mierze zaważyło jednak niefortunne zdarzenie z pierwszej rundy, w której Polak padł na deski i był liczony po - jak się okazało później - uderzeniu głową i przedramieniem. Szymański co prawda podniósł się z maty i próbował powrócić do gry, jednak wyraźnie nie mógł dojść do siebie. Francuz wykorzystał słabość Szymańskiego i kontynuował ofensywę. W trzecim starciu trafił potężnym prawym, po którym głowa polskiego pięściarza bezwładnie odskoczyła. W czwartej rundzie El Massoudim dopadł Szymańskiego w narożniku serią uderzeń, ponownie posyłając go na deski. Andrzej Gmitruk, nie czekając na zakończenie liczenia, zdecydował się poddać swojego podopiecznego.

Oficjalny wynik: El Massoudi KO

Czerkaszyn vs Grafka

Fiodor Czerkaszyn (10-0, 7 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Bartłomieja Grafkę (21-31-3, 10 KO). Pojedynek od pierwszego do ostatniego gongu przebiegał pod znakiem pełnej dominacji Czerkaszyna, choć twardy i ambitny Grafka do samego końca starał się atakować. W drugiej rundzie zawodnik Silesia Boxing o mało nie wylądował na deskach po dwóch kontrach Czerkaszyna z lewej ręki, jednak szybko doszedł do siebie i kontynuował walkę. Grafka najmocniej zaatakował w siódmej odsłonie, ale Czerkaszyn na chłodno przyjął ofensywę rywala, płynnie przechodząc do kontrnatarcia. Ostatecznie po ośmiu rundach wszyscy sędziowie punktowali 80-72 dla Fiodora Czerkaszyna. - Takie walki dużo bardziej pozwalają mi się rozwijać niż te bardzo szybko zakończone - powiedział po ogłoszeniu werdyktu zawodnik KnockOut Promotions.

Oficjalny wynik: Czerkaszyn PTS

UNDERCARD:

W pojedynku otwierającym galę Nosalowy Dwór KnockOut Boxing Night #4 Makim Hardzeika (6-0, 3 KO) pokonał jednogłośnie na punkty Igora Faniyana (16-16-3, 8 KO).

Oficjalny wynik: Hardzeika PTS

W Zakopanem zwycięstwo zanotował też Damian Kiwior (4-0, 0 KO), który wypunktował Gkourama Mirzaeva (3-1, 2 KO). Dla polskiego pięściarza był to pierwszy profesjonalny pojedynek stoczony w ojczyźnie.

Oficjalny wynik: Kiwior PTS