KBN 6

Łomża 23 Marca 2019
Hala Sportowa

Już 23 Marca w Łomży kolejna, 6 edycja gali z serii Knockout Boxing Night! Prezentujemy pełne zestawienie walk boksu zawodowego przed galą.

W walce wieczoru, były dwukrotny mistrz świata WBC i IBF i jeden z najbardziej utytułowanych pięściarzy w historii Polski - Krzysztof Włodarczyk (56-4-1, 39KO). Popularny Diablo zmierzy się z pochodzącym z Rumunii, byłym mistrzem Europy EBU, Alexandru Jur (18-2, 7KO).

Zanim jednak dojdzie do walki wieczoru – kibice zgromadzeni w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży zobaczą następujące pojedynki:

Fiodor Czerkaszyn (11-0, 7 KO) vs JJ Mcdonagh (16-5, 8KO) – pojedynek zdaniem ekspertów największego młodego talentu wagi średniej w Polsce, znanego z doskonałego warsztatu bokserskiego i nokautującego ciosu z nieustępliwym mistrzem Irlandii - JJ Mcdonagh.

Marek Matyja (15-1-1, 7KO) vs Bartłomiej Grafka (22-32-3, 10KO) - rewanżowe starcie. W 2015 roku lepszy okazał się Marek Matyja, jak będzie w tym roku?

Przemysław Zyśk (9-0, 3KO) vs Artem Karpets (21-11, 6KO) - pojedynek niepokonanego Zyśka z dającym bardzo dobre walki i znanym polskim kibicom - Artemem Karpetsem.

Mateusz Tryc (6-0, 5KO) vs Serhii Zhuk (3-2-2) - powrót po kilkumiesięcznej przerwie do ringu widowiskowo boksującego zawodnika wagi super średniej - Mateusza Tryca. 

Laura Grzyb (debiut) vs TBA - debiut w boksie zawodowym mistrzyni Polski - Laury Grzyb - warto śledzić jej bokserskie kroki!

Gale KnockOut Boxing Night to duże wydarzenia sportowe, ale i towarzyskie. Sport na najwyższym poziomie, wysoki poziom organizacyjny widowisk i olbrzymie emocje towarzyszące oglądaniu boksu zawodowego na żywo w hali – to wszystko wieczorem, 23 marca 2019 r. w hali przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży.

Bilety są dostępne na stronie eBilet.pl