KBN 29

15 Lipca 2023
Mrągowo Amfiteatr nad jeziorem Czos

Knockout Boxing Night znów zawita w Mrągowie! Przed nami jedyna w swoim rodzaju, wakacyjna gala boksu zawodowego KBN29! 15 lipca spotkamy się z naszymi zawodnikami w mrągowskim amfiteatrze nad pięknym jeziorem Czos!

 

Głównym wydarzeniem imprezy będzie polsko-polskie starcie z udziałem Jana Czerklewicza (10-1, 3 KO) i Łukasza Pławeckiego (6-0-2, 4 KO). Jan swoją przygodę z zawodowymi ringami rozpoczął od trzech występów na galach organizowanych w Stanach Zjednoczonych. W ostatnich występach już przed polską publicznością, 25-letni pięściarz, który uwielbia ofensywny boks, wygrał z Ondrejem Buderą i topowym polskim półciężkim – Markiem Matyją.

 

Łukasz, to z kolei niesamowicie utytuowany zawodnik K1. W swojej karierze wielokrotnie zdobywał tytuły Mistrza Świata w kickboxingu. Jest jedynym Polakiem, który dzierży tytuł prestiżowej federacji ISKRA. Od czasu debiutu w boksie zawodowym nie przegrał ani jednego pojedynku.

 

Czeka nas znakomity polsko-polski w walce wieczoru! Podczas gali kibice zobaczą w akcji również podopiecznego Mateusza Masternaka, czyli Kamila Urbańskiego  (3-0, 2 KO) oraz ciekawego cruisera Artura Górskiego (6-1, 3 KO).