KBN 35

Rzeszów 24 Maja 2024
Hala Podpromie

Światowy boks w Polsce! Już 24 maja, w Rzeszowie, Łukasz Różański (15-0, 14 KO), nasz jedyny aktualny Mistrz Świata i to najbardziej prestiżowej federacji WBC, stanie do obrony pasa z byłym Mistrzem Świata WBO, pogromcą m.in. Michała Cieślaka - brytyjczykiem Lawrencem Okolie (19-1, 14 KO)!

 

Polscy kibice boksu po raz pierwszy od prawie 10 lat będą mogli obejrzeć na żywo obronę mistrzowskiego tytułu! Hala Podpromie zapłonie rykiem tysięcy gardeł! Lawrence Okolie to doskonale znany polskiej publiczności pięściarz. Brytyjczyk pokonał trzech polskich pięściarzy, w tym Krzysztofa Główkę Głowackiego w walce o wakujący tutuł Mistrza Świata WBO kategorii Cruiser. To jeden z najlepszych pięściarzy na świecie, który tak jak i Łukasz jest znany z kamiennych pięści!

 

Walka z Okolie’m to bardzo wysoka poprzeczka dla Różańskiego, który po niesamowitym zwycięstwie nad Babicem w 2023 roku, staje do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii Bridger.

 

Tak jak i w przypadku walki z Chorwatem, tak i teraz, do Polski przyjeżdża brytyjska grupa Boxxer, która we współpracy z Knockout Promotions, a także TVP i SKY Sports szykuje wieczór pełen wrażeń. Już niedługo odsłonimy kolejne elektryzujące pojedynki.

 

Każdy kibic boksu powinien pojawić się 24 maja w rzeszowskiej Hali Podpromie by dopingować naszego mistrza. Bilety dostępne na eBilet.pl -> https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/kbn