KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

KBN35: Obrona tytułu Mistrza Świata! Różański vs Okolie

21 marca 2024

Światowy boks w Polsce! Już 24 maja, w Rzeszowie, Łukasz Różański (15-0, 14 KO), nasz jedyny aktualny Mistrz Świata i to najbardziej prestiżowej federacji WBC, stanie do obrony pasa z byłym Mistrzem Świata WBO, pogromcą m.in. Michała Cieślaka - brytyjczykiem Lawrencem Okolie (19-1, 14 KO)!

Polscy kibice boksu po raz pierwszy od prawie 10 lat będą mogli obejrzeć na żywo obronę mistrzowskiego tytułu! Hala Podpromie zapłonie rykiem tysięcy gardeł! Lawrence Okolie to doskonale znany polskiej publiczności pięściarz. Brytyjczyk pokonał trzech polskich pięściarzy, w tym Krzysztofa Główkę Głowackiego w walce o wakujący tutuł Mistrza Świata WBO kategorii Cruiser. To jeden z najlepszych pięściarzy na świecie, który tak jak i Łukasz jest znany z kamiennych pięści!

Walka z Okolie’m to bardzo wysoka poprzeczka dla Różańskiego, który po niesamowitym zwycięstwie nad Babicem w 2023 roku, staje do pierwszej obrony mistrzowskiego pasa kategorii Bridger.

Tak jak i w przypadku walki z Chorwatem, tak i teraz, do Polski przyjeżdża brytyjska grupa Boxxer, która we współpracy z Knockout Promotions, a także TVP i SKY Sports szykuje wieczór pełen wrażeń. Już niedługo odsłonimy kolejne elektryzujące pojedynki.

Każdy kibic boksu powinien pojawić się 24 maja w rzeszowskiej Hali Podpromie by dopingować naszego mistrza. Bilety dostępne na eBilet.pl KBN35: Różański vs Okolie | Sporty walki | bilety na eBilet.pl


Sponsorami wydarzenia są: Grupa MAK, Superpolisa Ubezpieczenia, Blachy Pruszyński, Agro Ubezpieczenia, Brachole, Fibrain, Intergritas Property Group, Prestige House, Qsand

Tagi:

KBN 35