KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Knockout Boxing Night 6 w Łomży!

4 lutego 2019

Największa polska grupa boksu zawodowego KnockOut Promotions rozpoczyna bokserski sezon od mocnego uderzenia! Zapraszamy na galę KnockOut Boxing Night 6! Już 23 marca wielki boks wróci do Łomży.

W walce wieczoru były dwukrotny Mistrz Świata Krzysztof ‘Diablo’ Włodarczyk (56-4-1, 39 KO). Walka Diablo to gwarancja olbrzymich emocji: prezentacja zabójczej siły i świetnej techniki, o czym fanki i fani Włodarczyka przekonali się wielokrotnie, oglądając jego słynne boje ze Stevem Cunnighamem, Dannym Greenem, Rakhimem Chakijevem czy ostatnio z Olerewanju Durodolą.

Zanim jednak dojdzie do walki wieczoru – kibice zgromadzeni w hali sportowej im. Olimpijczyków Polskich w Łomży zobaczą pojedynki:

- Fiodora Czerkaszyna (11-0, 7 KO) – zdaniem ekspertów największego młodego talentu wagi średniej w Polsce, znanego z doskonałego warsztatu bokserskiego i nokautującego ciosu.

- Mateusza Tryca (6-0, 5 KO) – widowiskowo boksujący zawodnik wagi super średniej – wyszkowiak zapowiada świetną formę w powrocie, po kilkumiesięcznej przerwie.

- Przemysław Zyśk (9-0, 3 KO) – słynny „Taran” z Ostrołęki pół roku temu świetnie zaprezentował się…właśnie w Łomży! Jest twardy, nieustępliwy i ma olbrzymie serce do walki.

Dodatkowo  dwa inne pojedynki – w tym jedna niespodzianka dla fanek i fanów boksu!

Wszystkie pojedynki gali KBN6 w Łomży będą ogłaszane sukcesywnie. Gale KnockOut Boxing Night to duże wydarzenia sportowe, ale i towarzyskie. Sport na najwyższym poziomie, wysoki poziom organizacyjny widowisk i olbrzymie emocje towarzyszące oglądaniu boksu zawodowego na żywo w hali – to wszystko wieczorem, 23 marca 2019 r. w hali przy ul. Księżnej Anny 18 w Łomży.

Tagi:

KBN 6