KBN 15: Szpila vs Różański
KBN15: TRAILER
KBN15: Choiński vs Graczyk (Hotel Paradise)
KBN15: Trening Medialny - skrót

Szeremeta broni pasa Mistrza Europy na KBN3

22 września 2018

Już za cztery dni na gali KnockOut Boxing Night #3 w Łomży Kamil Szeremeta bronił będzie tytułu mistrza Europy kategorii średniej w starciu z Hiszpanem Rubenem Diazem. Dla niepokonanego białostoczanina będzie to pierwsza obrona pasa wywalczonego w lutym.

Jeden z najwyżej notowanych w światowych rankingach polskich pięściarzy ma za sobą długie i mocne przygotowania.

- To było 12 tygodni ciężkiej pracy. Byliśmy na obozie kondycyjnym w górach Zakopanem. Byliśmy na obozie sparingowym w Anglii. Uważam że był to jeden z najlepszych okresów treningowych w mojej karierze - mówi zawodnik grupy KnockOut Promotions.

- Wiem, że Diaz ma niebezpieczną lewą rękę i będę musiał na nią uważać, ale liczę, że będę od niego szybszy i to ja będę dyktował warunki w ringu. Chciałbym podobnie jak ostatnio w Rzymie wygrać przez nokaut i dać kibicom dobre widowisko - zapowiada przed zbliżającą się walką Szeremeta.

Na KnockOut Boxing Night w Łomży dojdzie także do ciekawego pojedynku w kategorii półciężkiej, w którym niepokonany Paweł Stępień skrzyżuje rękawice z byłym pretendentem do tytułu mistrza świata Dimitrim Suchockim. Między linami wystąpią ponadto Przemysław Zyśk i Michał Syrowatka. Transmisja z imprezy w TVP Sport i TVP 1.

Tagi:

KBN 3